Hotel Kraków Best Western Premier
PLENDERU
od do
27 sty 28 sty
< >
Najlepszy hotel w Krakowie

Promocje

Spokojne biuro do pracy zdalnej

Spokojne biuro do pracy zdalnej? Zapraszamy do Best Western Premier Kraków Hotel. Pandemia zmusiła nas do wielu życiowych zmian, chyba nie ma już branży, która nie odczuwałaby jej skutków. Jesteśmy coraz bardziej zmęczeni sytuacją, ciężko nam się skupić, a praca nie poczeka i nasza wydajność jest w niej bardzo istotna. Z myślą o tych, którym ciężko jest skupić się podczas pracy zdalnej z domu, stworzyliśmy specjalną propozycję „biura w hotelu”, czyli gwarancję warunków do spokojnego wykonywania obowiązków służbowych z możliwością rozszerzenia oferty o śniadania i dwudaniowy lunch.
szczegóły »

Konferencje bez ryzyka

Konferencje bez ryzyka – oferujemy elastyczność i stawiamy na bezpieczeństwo organizatorów spotkań!
szczegóły »

ZwiedzajKrakow

Noclegi w Best Western Premier Kraków Hotel z 20-procentowym rabatem #zwiedzajkrakow - program trwa do 31.10.2020 Zapraszamy do rezerwacji bezpośrednich +48 12 37 63 700
szczegóły »

Rodzinny Kraków na spokojnie

Teraz, gdy w Krakowie nie ma jeszcze wielu turystów i kolejek atrakcji turystycznych, trzydniowy pobyt w tym pięknym mieście będzie wspaniałym odpoczynkiem od codzienności. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej, letniej oferty.
szczegóły »

Oferta obiadów rodzinnych i zestawów na wynos

Zabierz rodzinę na obiad lub odbierz swoje zamówienie na wynos. Obiad 2-daniowy w specjalnej cenie 34,99 zł. Oferta dostępna codziennie od 12:00 do 17:00.
szczegóły »

Dłużej = taniej

Przedłuż swoją rezerwację i zgarnij dodatkowy rabat NA CAŁY POBYT!
szczegóły »

Butelka wina GRATIS

Każde zamówienie a la carte powyżej 250 zł premiujemy BUTELKĄ WINA!
szczegóły »

Vouchery kwotowe

Urodziny, rocznica ślubu, jubileusz firmy lub zawarcie nowego kontraktu to doskonałe okazje, aby obdarować naszych bliskich, przyjaciół, pracowników lub kontrahentów eleganckim upominkiem.
szczegóły »
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.